چه کسی سرسی را خواهد کشت

تئوری های زیادی در مورد رویارویی دنریس ، استارک ها و متحدانش در مقابله با سرسی وجود دارد . در مورد اینکه سرسی به دست چه کسی کشته می شود ، ایده های بسیاری وجود دارد .

اما قبل از اینکه راجع به این موضوع صبحت کنیم می خواهیم فلش بکی به فصل 5 سریال گیم اف ترونز بزنیم و یکی از وقایع آن را مرور کنیم.

در فصل 5 فلش بکی به دوره جوانی سرسی زده شد که در آن پیشگویی به نام مگی ( Maggy the Frog ) به سرسی گفت که دارای سه فرزند خواهی شد و هر سه آن ها خواهند مرد.

در ادامه این پیشگو گفت : ” تو برای یک مدتی ملکه خواهی بود ، تا زمانی که یک ملکه جوان تر و زیبا تر خواهد آمد و تو را به پایین می کشد و هر آنچه را که تا الان نگه داشته ای از بین خواهد برد.”

در کتاب حتی اشاره ای بیشتر شده است و نوشته شده که: “valonqar  دستش را به دور گردنت خواهد انداخت و تو را خفه خواهد کرد”. که منظور بردار کوچترش یعنی جیمی خواهد بود.

 تحلیل هایی که می گوید چه کسی سرسی را خواهد کشت :

 

تریون سرسی را خواهد کشت؟

این ساده ترین تفسیر از پیشگویی است و شاید خود سرسی بیشترین اعتقاد را به این موضوع دارد. جایی که سرسی دلیل تنفرش نسبت به تریون را اعلام کرد و او معتقد بود، روزی میرسه که تریون او و خانواده اش را از بین خواهد برد.

البته این تئوری خیلی به نظر درست نمی رسد . شاید او با دنریس متحد شده باشد اما احساسات کاملا پیچیده ای در مورد خانواده خود دارد و این موضوع هنگام کشتن پدرش نیز مشهود بود. بنابراین او که تا الان سرسی را نشکته است از این به بعد هم بعید خواهد بود که این کار را انجام بدهد.

 

جیمی سرسی را خواهد کشت؟

نقد و بررسی قسمت دوم فصل هشتم سریال گیم اف ترونز

این یکی از  محبوب ترین تئوری ها در مورد کشتن سرسی است . این دو خواهر و بردار دوقولو هستند ، اما جیمی بعد از سرسی به دنیا آمد به همین خاطر به او برادر کوچک می گویند. پس پیشگویی تا حدی با این تئوری همراه است و همچنین الان این دو در جبهه مخالفی قرار گرفته اند و حتی یکبار هم سرسی دستور کشتن جیمی را داده بود. بنابراین این احتمال که جیمی ، سرسی را بکشد ، قوی تر شده است . جیمی یک بار هم گفته بود که دوست دارد در آغوش او بمیرد. بنابراین این گونه می توان متصور بود که این دو تا تخریب یکدیگر پیش خواهند رفت و هر دو با هم از دنیا می روند.

 

آریا سرسی را خواهد کشت؟

نقد و بررسی قسمت 3 فصل 8 سریال گیم اف ترونز

قبل از اینکه آریا پادشاه شب را بکشد ، بسیاری معتقد بودند آریا سرسی را می کشد ، چون نام سرسی در لیست آریا وجود داشت . برای اینکه حرف های پیشگو هم درست در بیاید ، عده ای می گویند احتمالا آریا با چهره جیمی سرسی را خواهد کشت. بنابراین از این تئوری نتیجه می شود که آریا جیمی را هم خواهد کشت که کمی بعید به نظر می رسد. زیرا اکنون جیمی خیلی به خانواده استارک ها نزدیک شده است . اما چه کسی می داند ، شاید برن داستان اتفاقی که برایش رخ داده را به آریا گفت و باعث تغییر تفکر آریا نسبت به جیمی بشود. آن وقت این تئوری قوت  بیشتری خواهد گرفت.

سانسا سرسی را خواهد کشت؟

شخصیت های سریال گیم اف ترونز برای فصل 8

بیشترین کسی که در بین استارک ها خصومت شخصی با سرسی دارد ، سانسا است. او مدت ها در چنگ سرسی بود و زندانی او محسوب می شد.  او بهتر از همه می داند مرگ حق سرسی است . هر چند این تئوری کمی ضعیف به نظر می رسد اما تقابل این دو پس این همه سال بسیار جالب خواهد بود.

 

دنریس سرسی را خواهد کشت؟

دنریس بهترین گزینه برای پیش گویی مگی می باشد . دنریس بسیار به ” ملکه ای جوان و زیبا که سرسی را به پایین خواهد کشید” شباهت دارد . اما ، اگرچه دنریس به دنبال تخت و تاج است اما خصومتی با سرسی ندارد و خیلی جذاب و زیبا نخواهد بود که سرسی به دست دنریس کشته شود.

 

سرسی جان سالم به در خواهد برد؟

جورج ار ار مارتین همیشه گوش زد کرده است که سریال در یک حالت تلخ و شیرین به پایان خواهد رسید. به این معنا که قهرمانان باید به نوعی پیروز شوند اگر چه دارای شخصیتی منفی باشند.

اگر نظر شخصی من رو بخواهید هیچ راهی برای زنده ماند سرسی وجود ندارد . بخصوص بعد از این همه کارهایی که انجام داده است. اما ممکن است هر اتفاقی در این سریال بیافتد.

 

نظر شما چیست؟ آیا سرسی کشته خواهد شد ؟ چه کسی سرسی را خواهد کشت؟

 

منبع buzzfeed
خبرنامه
خبرنامه
دریافت جدیدترین مطالب
در هر زمانی می تواند خرنامه را لغو کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
دیدگاه بگذارید