رکورد فروش افتتاحیه سینما ایران توسط “ما همه با هم هستیم” شکسته شد

فیلم ما همه با هم هستیم جدیدترین ساخته‌ی کمال تبریزی است. این فیلم سینمایی با حضور تعداد زیادی از بازیگران سرشناس سینمای ایران جلوی دوربین رفته است.

فیلم ایرانی ما همه با هم هستیم که از ۱۵ خرداد اکران شده  در روز اول اکران، رکورد فروش یک‌روزه سینمای ایران را شکسته است. و رکورد فروش افتتاحیه را که در دست فیلم هزارپا بود شکست.

«ما همه با هم هستیم» با فروش یک میلیارد و ۸۳۴ میلیون تومان و جذب ۱۲۶ هزار مخاطب، فیلم سینمایی «هزارپا» را پشت‌سر گذاشته است و به پرفروش‌ترین افتتاحیه تاریخ سینمای ایران دست پیدا کرده است. فیلم هزارپا در ۳ روز نخست اکرانش با ۱۲۵ هزار مخاطب به فروشی معادل یک میلیارد و ۵۱۲ میلیون تومان دست پیدا کرده بود.

ما همه با هم هستیم فیلمی به کارگردانی کمال تبریزی، نویسندگی پدرام پورامیری، حسین امیری دوماری و محمد داودی و تهیه‌کنندگی رضا میرکریمی است. این فیلم ول شدگان نام داشت اما به دلایلی به “ما همه با هم نیستیم” و بعد به “ما همه با هم هستیم” تغییر نام داد و فیلمبرداری آن از فروردین تا خرداد ۱۳۹۷ انجام شد.

مهران مدیری بعد از فیلم همیشه پای یک زن در میان است و لیلا حاتمی پس از فیلم شیدا برای دومین بار با کمال تبریزی در کمدی ما همه با هم هستیم همکاری می‌کنند. این فیلم دومین فیلم کمدی (بعد از خوک) است که لیلا حاتمی حضور در آن را پذیرفته‌است. این فیلم همچنین نخستین همکاری مشترک محمدرضا گلزار، لیلا حاتمی، مهران غفوریان، پژمان جمشیدی و سیروس گرجستانی با یکدیگر است. لوون هفتوان از بازیگرانی بود که ابتدا قرار بود در این فیلم بازی کند و از او تست گریم نیز گرفته شد اما در ۱۹ اسفند ۱۳۹۶، هفتوان درگذشت و حضور او در این فیلم منتفی شد.

از جمله بازیگر های سرشناس این فیلم می توان به محمدرضا گلزار, مهران مدیری, لیلا حاتمی, ویشکا آسایش, جواد عزتی, هانیه توسلی, پژمان جمشیدی, مانی حقیقی, سروش صحت, حسن معجونی, مهران غفوریان, نادر فلاح, سیروس گرجستانی, علی شادمان, رضا ناجی, سیاوش چراغی پور, سام نوری, فرزین محدث, بهادر مالکی, یداله شادمانی, مهدی حسینی نیا, شیرین آقارضاکاشی, بهزاد قدیانلو, اشپیتیم آرفی, لیدا فتح اللهی, شیوا بلوچی, دانیال کاظمی اشاره کرد.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید