روش ارسال پست زمان بندی شده در اینستاگرام

امکان برنامه ریزی برای ارسال پست زمان بندی شده در اینستاگرام می تواند یک ابزار فوق العاده مفید باشد تا بتوانید پست های خود را در زمان مشخص ارسال کنید. این روش بخصوص برای کسانی که قصد ساخت یک پیج تجاری در اینستاگرام را دارند بسیار مفید می باشد. در اینجا چندین روش ارسال پست زمان بندی شده در اینستاگرام را به شما آموزش می دهیم.

تنظیمات اینستاگرام برای ارسال پست زمان بندی شده

این ویژگی برای همه کاربران اینستاگرام دسترسی نیست. فقط کاربرانی که دارای اکانت تجاری هستند ، می توانند از این ویژگی استفاده کنند.

البته همه با تبدیل حساب خود به حساب تجاری می توانند این کار را انجام دهند . با تبدیل به حساب تجاری می توانید آمار دقیقی از هر پست را در اختیار داشته باشید. به این معنا که شما می توانید تجزیه و تحلیل کنید و تصمیم بگیرید که بهترین زمان برای ارسال شما چه موقع می باشد و در چه زمانی بهترین بازخورد را دارید. تغییر حالت به یک حساب تجاری بسیار ساده است، اما لازم است که ابتدا یک صفحه فیس بوک ایجاد کنید. خوشبختانه، لازم نیست در فیس بوک فعال باشید و فقط ساختن یک حساب کافی است.

حال که حساب شما تجاری شد باید به دنبال یک برنامه واسطه بگردید . خود برنامه اینستاگرام قابلیت ارسال پیام های زمان بندی شده را ندارد و اپ های جانبی خوبی هستند که به صورت رایگان و پولی اینکار را انجام می دهند.

به عنوان مثال،  Buffer به شما اجازه می دهد تا پست هایتان را از طریق تلفن همراه یا  وب سایت  به صورت برنامه ریزی شده ارسال کنید. بنابراین، با استفاده از Buffer، شما می توانید بدون نیاز به گوشی پست های خود را طراحی و آپلود کنید.

چندین سرویس وجود دارد که اکنون از قابلیت انتشار خودکار پست در زمان مشخص برای اینستاگرام مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از سرویس Buffer

بهترین توصیه ما برای استفاده از ابزار زمان بندی Buffer می باشد است. بافر بسیار متنوع است و پلن رایگان آن برای بسیاری از کاربران عادی،  کاربرد دارد و نیاز این دسته از افراد را برطرف می سازد. همچنین استفاده از این برنامه بسیار آسان است و رابط کاربری ساده ای نیز دارد. این برنامه به خوبی در iOS، Android و وب کار می کند.

بخش رایگان سرویس بافر به شما امکان اضافه کردن سه حساب اینستاگرامی را می دهد و شما می توانید تا 10 پست زمان بندی شده را برای ارسال برنامه ریزی کنید.

سرویس Later یکی دیگر از گزینه های خوب برای انجام این کار می باشد ، اما پلن رایگان این برنامه به شدت محدود است. شما فقط 30 پست در ماه را می توانید از طریق این برنامه به صورت زمان بندی شده ارسال کنید.

چگونگی فعال کردن برنامه ریزی در Instagram با استفاده از Buffer As Buffer

بنابراین اگر یک سرویس رایگان می خواهید Buffer بهترین گزینه می باشد . در ادامه نحوه استفاده از این سرویس را آموزش می دهیم.

 مرحله 1: برنامه اینستاگرام را باز کنید، به نمایه خود بروید و بر روی منو همبرگر شکل ضربه بزنید. سپس روی تنظیمات ضربه بزنید.

مرحله 2: اینجا بر روی حساب (Account) ضربه بزنید.

مرحله 3: در پایین صفحه، بر روی “رفتن به حساب کسب و کار” (Switch to Business Account) ضربه بزنید.

مرحله 4:  چندین بار بر روی ادامه (next) بزنید  و sپس دسته بندی را برای پیج خود انتخاب کنید.

مرحله 5: در صفحه بعدی، از شما خواسته می شود که صفحه فیس بوک خود را به حساب خود وصل کنید. اگر شما قبلا یک صفحه فیس بوک داشته اید، آن را از لیست انتخاب کنید.

مرحله 6: اکنون حساب شما تجاری شده است و کار شما با برنامه اینستاگرام تمام است. حالا برنامه Buffer را باز کنید و  مراحل اتصال به حساب اینستاگرام خود را انجام دهید.

مرحله 7:  بافر اکنون از شما در خواست می کند تا هویت فیس بوک خود را تایید کنید. بر روی تأیید Authenticate with Facebook ضربه بزنید. در صفحه بعدی، می توانید انتخاب کنید که یادآوری فعال باشد.

تنظیمات شما انجام شده است. حالا، بگذارید یک پست زمان بندی شده را با این برنامه ارسال کنیم.

برنامه Buffer را باز کنید و بر روی دکمه بزرگ Plus در نوار ابزار پایین ضربه بزنید. شرح را بنویسید و یک عکس یا ویدیو اضافه کنید. شما همچنین می توانید مکان را اضافه کنید. روی اشتراک گذاری ضربه بزنید و Schedule Post را برای تعیین زمان و تاریخ انتخاب کنید.

در نهایت، روی دکمه Schedule ضربه بزنید. با اینکار Buffer به طور خودکار عکس را در زمان داده شده ارسال می کند.

آیا این آموزش برای شما مفید بوده است ؟ شما چه برنامه ای پیشنهاد می کنید؟

instagram
دیدگاه (۰)
چیزی بنویسید