تغییر سایز عکس ها به صورت گروهی و برای اینستاگرام [آنلاین]

اگر به هر دلیل مجبور شده اید که عکس های خود را تغییر سایز بدهید در ادامه سایت هایی را به شما معرفی می کنیم که این کار را به بهترین نحو و با سرعت بالا برای شما انجام می دهند . ممکن است نیاز باشد شما عکس های خود را برای شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام تغییر سایز بدهید و یا به صورت گروهی تعداد زیادی از عکس ها را به یک سایز خاص تغییر دهید .

با کمک وب سایت های زیر بدون دانش خاصی و بدون احتیاج به نصب نرم افزارهای تخصصی همچون فوتوشاپ این کار را به راحتی می توانید انجام بدهید و عکس های خود را به هر سایزی که می خواهید می توانید تبدیل کنید.

تغییر سایز عکس ها به صورت آنلاین

از بین سایت های معرفی شده،

وب سایت شماره 2 : مناسب تغییر سایز عکس به صورت گروهی
وب سایت شماره 4 : مناسب تغییر سایز عکس برای شبکه های اجتماعی

 

وب سایت : BeFunky

در این وب سایت امکانات بسیار زیادی برای ویرایش عکس وجود دارد که البته اکثر این امکانات احتیاج به خرید اشتراک دارند و به صورت رایگان اراعه نمی شوند . اما بخش مورد نظر ما که تغییر سایز عکس ها می باشد رایگان است و به راحتی می توانید از بخش open در نوار بالایی عکس های خود را از روی کامپیوتر اپلود کرده و پس از تغییر سایز عکس ها را ذخیره نمایید. در این وب سایت شما می توانید به صورت پیکسلی و یا به صورت scale اندازه تصاویر را تغییر دهید.

به صورت خودکار گزینه “Lock Aspect Ratio” فعال می باشد و نسبت های طول و عرض عکس به صورت خودکار با هم تنظیم می شوند. اما با برداشتن تیک این گزینه شما می توانید هر مقداری را به طول و عرض عکس خود اختصاص دهید. اما دقت داشته باشید که این کار می تواند کیفیت تصویر شما را پایین بیاورد.

رابط کاربری این سایت بسیار خوب می باشد و شما به راحتی و بدون هیچ دانشی می توانید با آن کار کنید.

 

وب سایت : B.I.R.M.E

این وب سایت بهترین گزینه برای کسانی هست که می خواهند به صورت دسته ای و گروهی عکس های خود را به یک سایز خاص تغییر دهند . معمولا این مورد برای وبلاگر ها کاربرد زیادی دارد و یک ابزار بسیار کابردی برای آن ها خواهد بود .

رابط کاربری این سایت  بسیار ساده می باشد و کافی است با درگ کردن عکس ها خود به همان صفحه ابتدایی و سپس تعیین سایز مورد نظر خود ، تغییرات را بر روی عکس ها اعمال کنید.

در این وب سایت شما می توانید خروجی خود را به صورت یک فایل زیپ نیز دریافت کنید.

وب سایت :Online Image Resize

این وب سایت نیز توانایی تغییر سایز عکس ها به صورت گروهی را دارد. در این وبسایت تقریبا می شود گفت رابط گرافیکی نداریم و همه چیز ساده شده . حتی به گونی ای که برای انتخاب سایز شما فقط یک گزینه دارید و امکان تغییر نسبت عکس وجود ندارد .

وب سایت : Social Image Resizer Tool

احتمالا از این وب سایت بسیار خوشتان بیاید . چون این وب سایت دارای یک ابزار بسیار مناسب برای شبکه های اجتماعی می باشد. در این وب سایت شما کافی است عکس خود را آپلود کنید و سپس از بخش Choose a Size در نوار بالایی ، سایز های استاندارد برای انواع شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام ، فیس بوک ، لینکداین ،توییتر و …. را دریافت کنید.

بنابراین اگر اهل شبکه های اجتماعی باشید بسیار به این ابزار نیاز پیدا خواهید کرد . به راحتی میتوانید با این سایت عکس های خود را برای شبکه های اجتماعی تغییر سایز داده و برش دهید.

وب سایت : Simple Image Resizer

همان طور که از اسم این وب سایت مشخص می باشد یک ابزار کاملا ساده می باشد که تنها با آن می توانید اندازه عکس ها را تغییر دهید و این کار را باید به صورت تکی انجام دهید و به نسبت سایت هایی که در بالا مشاهده شد امکانات خاصی در خود ندارد.

 

 

دیدگاه (۰)
چیزی بنویسید